Wellness studio Ondra

Jezme tak abychom žili lépe a déle.

Hubnutí zdravě s trvalým výsledkem

O wellness studiu Ondra

Wellness studio Ondra jsem založil v roce 2012 kdy jsem vzhledem k onemocnění mojí manželky potřeboval najít možnost nějaké  výdělečné činnosti již bych mohl provázat s péčí o manželku trvale upoutanou na lůžko.

Mým prvním klientem jsem se nechtěně stal já sám. Přestože jsem celí život byl pomněrně aktivní vážil jsem tehdy 95 kg a byl jsem přesvědčen, že je to tak v pořádku na základě informací a při jejich ověřování v praxi, jsem zjistil, že to může být i jinak. Po roce, když jsem si upravil svoji váhu o 17 kg směrem dolu, jsem zjistil, že tři patra lze vyjít bez zadýchání a bolesti na prsou, která se po mých předchozích třech infarktech, při větší námaze pravidelně dostavovala. Tak jsem se přestal vyhýbat fyzicky náročnějším aktivitám a mohu si dopřát místo procházky i  proběhnutí s naším stafordem Badym, k jeho velké radosti. A i moje paní doktorka mne začala chválit, že jsem si její domluvu na dietnější režim v souvislosti s mým počínajícím diabetem vzal k srdci, což se projevuje i v mých krevních rozborech.

A tak od té doby s klidným svědomím a rád pomáhám několika desítkám klientů po celé naší republice, protože již vím, že není potřeba nikoho nutit a trápit hladem či enormní sportovní zátěží, ale stačí tomu, kdo má zájem poslouchat, podat správné informace a individuáně upravit stravovací režim a výsledky mé aktivity přinesou radost do života mnoha dalším.

Proč právě s Ondrou?

Proč právě s Ondrou?

Důvodů je několik:

Používám nejmodernější postupy a metody, ověřené letitou praxí, vypracované na vědeckých metodách, podložené klinickými studiemi.

Osobně jsem si na sobě prověřil jejich účinost a trvalost dosažených výsledků.

Každý klient má zajištěn osobní přístup a garanci výsledku.

Stravovací plán vypracovávám s ohledem na klietovi současné stravovací zvyklosti, tak aby změny byly snadno aplikovatelné a nenarušovaly klientův zaběhlý program.

TIP: Nejste rohodnuti něco měnit, nevadí, kontaktujte mne a nechte si vypracovat, nezávazně a bezplatně  analýzu tělesné stavby.

BONUS: Říkají o mě, že mám v telefonu příjemný hlas.

Z vlastní zkušenosti a u mnoha klientů jsem si potvrdil, že ten nejzásadnější problém je udělat rozhodnutí, jakmile je uděláte, vyplňte prosím, pokud možno pravdivě dole připravený formulář a za pár dnů, po úvodní konzultaci a nastavení Vašeho osobního stravovacího plánu, pocítíte pozitivní změnu, za pár týdnů měřitelné rozdíly v objemech i váze. 

 

Přihlášení

Pro ty co neradi vyplňují formuláře

Telefonické objednávky a konzultace:

721 729 496
14:00 - 18:00 po-pá

 

 

 

Přihlášení