Wellness studio Ondra

Jezme tak abychom žili lépe a déle.

Ondrovi služby

Cílem je spokojenost a zdraví

Cílem je spokojenost a zdraví

.Naše pomoc při řešení Vašich problémů, je založena na nejmodernějších vědeckých poznatcích.

Abychom mohly úspěšně začít něco řešit potřebujeme o Vás a Vašem snu něco vědět. K tomu slouží dotazník na těchto stránkách. Jeho upřímné vyplnění je základem pro stanovení adekvátního postupu, při řešení Vaší situace.

Na jeho základě Vás budeme telefonicky kontaktovat abychom si upřesnili podrobnosti pro vygenerování Vaší "Analýzy tělesné stavby". Tato nám poslouží k idividuálnímu stanovení postupu vedoucímu k řešení Vaší situace. Její výsledek Vám zašleme emailem nebo poštou podle Vaší volby.

Následně se při první (bezplatné) konzultaci domluvíme na vhodném stravovacím plánu, který Vás dovede k Vašemu cíli. Dodržování stravovacího plánu, kontrolu Vašich výsledků pak provádíme jednou týdně při bezplatné telefonické konzultaci až do dosažení výsledku a po té ještě nějaký čas jednou za čtrnáct dnů až do jeho úplné stabilizace.

Součástí naší péče o Vás je též dvanácti-dílný, on-line, Kurz správné výživy a stravování, tuto službu je možné poskytnout i pokud se naším klientem nestanete, ale máte zájem orientovat se v problematice výživy, jeho cena pro neklienta je 1200Kč včetně DPH.

 

Přihlášení

Přihlášení